Auto Aves – nuo 2008 metų Kaune veikiantis autoservių tinklas su ilgamete automobilių sporto patirtimi.

Nekur kitur, tik automobilių sporte automobiliai dėvimi perkopiant technikos galimybių ribas. Lenktynių trasoje visi mechaniniai mazgai turi atlaikyti gerokai didesnius krūvius nei važinėjant gatvėmis, tad jie greičiau dėvisi, turi būti patikimi. O kai sugenda, meistrai automobilį turi suremontuoti kaip įmanoma greičiau. Lenktynėse nebūna savaitgalių ir kavos pertraukėlių.
Nebūna „bus gerai ir taip“. Visą tą patirtį mes naudojame remontuodami įprastus automobilius.

Profesionalūs mechanikai nebijo didelių problemų, nes jiems jas spręsti yra įdomu ir tą daro greitai. Automobilių sporte kaip niekur kitur automobiliai susidėvi greičiau, todėl ten dirbantys mechanikai geriau mato, kas detalių dėvėjimuisi turi didžiausią įtaką, kaip mazgai veikia ir kaip juos reikia patobulinti, kad būtų patikimi. Tad kokybė – bene pagrindinis mūsų prioritetas. Šias
žinias iš automobilių sporto mes naudojame prižiūrėdami Jūsų automobilį. Tad iš karto tik apžiūrėję jūsų transporto priemonę galime patarti, kokias detales naudoti, kiek jos kilometrų atlaikys, ir kodėl galiausiai ta viena brangesnė detalė po poros metų eksploatacijos jums atsieis pigiau.
Kad ir kaip gerbiame ir vertiname savo klientus, mūsų misija yra tokia, kad jiems mūsų servise reikėtų lankytis kuo rečiau, kad jų automobiliai tarnautų kuo ilgiau.

KODĖL RINKTIS AUTO AVES SERVISĄ?

  • Orientuojamės į KOKYBĘ ir teikiame Garantijas

  • Dirba patyrę kvalifikuoti meistrai

  • Dirbame GREITAI ir PATIKIMAI

  • Vertiname kiekvieną klientą

  • Taisome visų markių automobilius ir mikroautobusus
audi kompiuterinė diagnostika iš salono
automobilis ant serviso pakilos
serviso darbuotojas tikrina diagnostiką
išimtas mašinos variklis
serviso poilsio kambarys
%
GEDIMŲ SUTVARKOME
AUTOMOBILIŲ APTARNAUJAME KASDIEN
PADANGŲ PAKEIČIAME PER METUS
PAVERŽTA VERŽLIŲ

PAS MUS GALITE

AutoAves centre mes jums suteiksime visas paslaugas nuo tepalų pakeitimo iki variklio pakeitimo.
Mes galime išspręsti bet kokį gedimą visų gamintojų automobiliuose.

SANKABOS KEITIMAS IR REMONTAS

Sankaba – pagrindinis tarpinis elementas tarp variklio ir transmisijos. Ji atsakinga už tai, kad pavarų perjungimo metu atskirtų variklio jėgą nuo ratų ir leistų nesulaužant brangios pavarų dėžės perjungti bėgį. Tai frikcinė mova, sukimo momentą perduodanti trinties jėgomis. Natūralu – šis mazgas ilgainiui susidėvi, o susidėvėjus, kai sankaba visada prasisuka, automobilis važiuoja nebe taip efektyviai. Mūsų meistrams sankabos remontas – vienas juokas.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Automobilis – sudėtingas krutančių, judančių ir besisukančių mazgų rinkinys. Jie dėvisi. O kad dėvėtųsi mažiau ir mašina ilgiau tarnautų, ją reikia reguliariai prižiūrėti. Tad kaip ir patys tikrinatės sveikatą pas gydytojus, profilaktiškai, bent kartą ar du per metus verta automobilį atvežti į Auto Aves servisą, kad jis Jums kelyje nepridarytų problemų.

KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

Automobilio kompiuteris meta klaidą? Prašo patikrinti variklį, nors atrodo, kad važiuoja mašina gerai? Šiuolaikiniai automobiliai turi galingesnius kompiuterius, nei kad Apolo 13 naudojo kelionei į Mėnulį. Jie reguliuoja daugelį automobilio mazgų, ir galbūt kuris nors iš jų jau susidėvėjo? Mūsų meistrai išaiškins tas užuominas ir galbūt pastebėję vieną susidėvėjusią detalę ar klaidą išgelbės jūsų automobilį nuo laukiančio itin brangaus remonto.

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS IR REMONTAS

Atrodo, gali ir visos padangos sprogti, ir tai bus mažiau diskomforto, nei neveikiantis oro kondicionierius ar klimato kontrolė vasarą, kai termometro stulpelis kyla aukščiau 30 laipsnių žymos. Mūsų meistrai sutvarkys šią problemą. O galbūt pakaks papildyti sistemą freonu.

RATŲ MONTAVIMAS, BALANSAVIMAS

Kiekvieną spalį ir balandį laukiate eilėse, kol galėsite pasikeisti savo automobilių apavą? Registruokitės pas mus, rezervuosime jums laiką iš anksto ir šiuos darbus atliksime greitai, operatyviai, neužgaišite nė pusvalandžio.

AUTOMOBILIŲ PATIKRA PRIEŠ PIRKIMĄ

Perkate nenaują automobilį? Žinome, kad naudoto automobilio pirkimas – tarsi imti katę maiše. Patyrę mūsų meistrai žino, kaip tą maišą atidaryti, į kurias vietas žiūrėti. Jums parodys visus atlikto remonto požymius ir kodėl jie galėjo būti atliekami, kaip automobilis buvo prižiūrimas, kaip naudojamas, padės įvertinti tikrąją jūsų planuojamo pirkinio vertę.

© Visos teisės saugomos 2019 Auto Aves. Sprendimas Reprezentuok